Praca » Inne

Magazynier / Laborant

Nr referencyjny: 2466990

Ważna przez:

Lokalizacja: Strzelin, dolnoslaskie

Stanowisko: Magazynier / Laborant

Oferent: BZK Group

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku

  • Przyjmowanie i wydawanie nawozów, materiału siewnego, środków ochrony roślin

  • Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców

  • Pobieranie prób do badania

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego o profilu laboratoryjnym lub w zakresie technologii żywności

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętności wykonywania analiz laboratoryjnych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

  • Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Aktualnej książeczki sanepidu

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Miłą atmosferę