Praca » Inne

Mistrz

Nr referencyjny: 2532242

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Mistrz

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Miejsce pracy: zakład Unieszkodliwiania Odpadów - "Kampinoska", ul. Kampinoska 1, 01-934 Warszawa

Opis stanowiska:
  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem procesu załadunku pojazdów odbierających odpady
  • Inne prace związane z „utrzymaniem produkcji”.
  • Nadzór nad pracownikami fizycznymi zatrudnionymi przy przetwarzaniu odpadów
  • Nadzór nad osobami wykonującymi karę na cele społeczne

Wymagania:

Wymagania:
  • Komunikatywność, niekonfliktowość
  • Sumienność, samodzielność, dyscyplina
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia zawodowe.
  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-12-05