Praca » Inne

Mistrz w Wydziale Głównego Technologa

Nr referencyjny: 2876672

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Mistrz w Wydziale Głównego Technologa

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: zakład Unieszkodliwiania Odpadów - "Kampinoska", ul. Kampinoska 1, 01-934 Warszawa

Opis stanowiska:

  • Organizacja i koordynacja procesu przetwarzania odpadów zielonych i wielkogabarytowych

  • Nadzór nad pracownikami fizycznymi zatrudnionymi przy przetwarzaniu odpadów

  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem procesu załadunku pojazdów odbierających odpady

  • Nadzór nad osobami wykonującymi karę na cele społeczne

  • Współpraca z innymi komórkami wewnętrznymi w zakresie zapewnienia ciągłości pracy

  • Racjonalne wykorzystanie czasu oraz środków pracy

  • Inne prace związane z „utrzymaniem produkcji”.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność organizacji pracy podległych pracowników

  • Sumienność, samodzielność, dyscyplina

  • Komunikatywność, niekonfliktowość

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku

  • Umowę o pracę

  • Dodatkową opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą)

  • Szkolenia zawodowe.

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-12-04