Praca » Inne

Młodszy Inżynier (ochrona środowiska)

Nr referencyjny: 3626488

Ważna przez:

Lokalizacja: Józefów, mazowieckie

Stanowisko: Młodszy Inżynier (ochrona środowiska)

Oferent: HR Support

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • pomoc w prowadzeniu inwestycji i współpraca z Kierownikiem Budowy

  • przygotowanie dokumentacji technicznej (rysunków wykonawczych/urządzeń i instalacji)

  • koordynację zamówień u dostawców

  • przygotowanie instalacji do rozruchu

  • prowadzenie okresowych wizyt technicznych na obiektach (prowadzenie badań wody)

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie – Kierunek Ochrona Środowiska (mile widziana specjalność  Uzdatnianie wody i ścieków)

  • dobra znajomość AutoCad (mile widziana również znajomość AutoCad 3D)

  • gotowość do pracy w terenie (wyjazdy na budowę m.in. w celu koordynowania prac instalacji)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia

  • rozwój zawodowy i zdobywanie nowych kompetencji

  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych

  • wsparcie zgranego zespołu

  • szkolenia wdrożeniowe