Praca » Inne

Operator linii czyszczenia zboża

Nr referencyjny: 2618893

Ważna przez:

Lokalizacja: Nakło Nad Notecią, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Operator linii czyszczenia zboża

Oferent: Polskie Młyny S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe nawilżenia zboża;

  • Obsługę maszyn i wykonywanie codziennych czynności regulacyjno/kontrolnych,

  • Dbanie o odpowiednie parametry pszenicy w procesie czyszczenia,

  • Utrzymywanie stanów pszenicy w komorach;

  • Kontrolę punktów CP (kontrolnych, krytycznych). Jak i zapisy z kontroli;

  • Pomoc w prowadzeniu młyna Młynarzowi zmianowemu;

  • Utrzymywanie porządku na wyznaczonym obszarze.

Wymagania:

Wymagamy:

  • Zaangażowania odnośnie powierzonych mu obowiązków;

  • Sumiennego wykonywania wszystkich powierzonych prac;

  • Podstawowej obsługi komputera;

  • Pracy w zespole;

  • Dyspozycyjności.

  • Praca w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Szkolenia;

  • Dodatki świąteczne;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.