Praca » Inne

Opiekun zwierząt w Centralnym Laboratorium Zwierząt Doświadczalnych

Nr referencyjny: 3383588

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Opiekun zwierząt w Centralnym Laboratorium Zwierząt Doświadczalnych

Oferent: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • obsługa zwierząt: karmienie i pojenie, wymiana, czyszczenie i dezynfekcja klatek oraz pomieszczeń zwierząt;

  • dbanie o czystość w zwierzętarni;

  • sprawdzanie i zapisywanie temperatury/wilgotności;

  • kontrola dobrostanu zwierząt eksperymentalnych i hodowlanych;

  • przygotowanie zwierząt do zabiegów chirurgicznych.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (najlepiej w zakresie nauk biologicznych);

  • umiejętności pracy w zespole;

  • mile widziane udokumentowane doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi ze szczególnym uwzględnieniem myszy i szczurów.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim

  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,

  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,

  • systemy premiowe,

  • trzynastą pensję,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • wczasy pod gruszą

  • inne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych