Praca » Inne

Patolog - diagnosta doświadczalny

Nr referencyjny: 2703026

Ważna przez:

Lokalizacja: Raszyn, mazowieckie

Stanowisko: Patolog - diagnosta doświadczalny

Oferent: ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w laboratorium weterynaryjnym o profilu badawczo-rozwojowym działającym w branży LifeScience.

Do zadań osoby na tym stanowisku należy:

  • Uczestniczenie w badaniach doświadczalnych na zwierzętach laboratoryjnych

  • Wykonywanie badań sekcyjnych zwierząt doświadczalnych

  • Wykonywanie ocen histopatologicznych i cytologicznych

  • Wykonywanie innych badań laboratoryjnych takich jak ELISA, PCR

  • Opracowywanie wyników i protokołów badań doświadczalnych

Wymagania:

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie wyższe weterynaryjne lub biologiczne

  • zainteresowanie pracą naukową i laboratoryjną

  • chęć rozwoju zawodowego w zakresie patologii i toksykologii doświadczalnej

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętności pracy zespołowej

  • sumienności i dokładności w wypełnianiu powierzonych zadań

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu 40h/tygodniowo.

  • Wzrost wynagrodzenia w ciągu 2 lat uzależniony od postępu w rozwoju zawodowym.

  • Możliwość nauki i rozwoju w zakresie patologii i toksykologii doświadczalnej.

  • Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych szkoleniach z zakresu patologii i toksykologii doświadczalnej.

  • Elastyczną organizację czasu pracy.