Praca » Inne

Pielęgniarz zwierząt w CBR - Zwierzętarnia

Nr referencyjny: 2848790

Ważna przez:

Lokalizacja: Kraków, dolnoslaskie

Stanowisko: Pielęgniarz zwierząt w CBR - Zwierzętarnia

Oferent: IBSS BIOMED S.A.

Opis stanowiska

(praca fizyczna)

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa zwierząt laboratoryjnych (pojenie, karmienie zgodnie z istniejącymi procedurami i instrukcjami)

  • Czyszczenie i suszenie klatek zwierzęcych, poideł i wyposażenia niezbędnego do utrzymania zwierząt zgodnie z istniejącymi instrukcjami

  • Przygotowanie roztworu witaminy C do pojenia świnek oraz innych niezbędnych suplementacji

  • Wykonywanie czynności pomocniczych i uczestniczenie w zabiegach na zwierzętach

  • Wykonywanie czynności przy odbiorze i wydawaniu zwierząt

  • Przeprowadzanie zabiegów eutanazji zwierząt

  • Przygotowanie (pakowanie) klatek, sprzętu pomocniczego, ściółki do sterylizacji

  • Przekazywanie materiałów do inaktywacji w Sekcji Likwidacji materiałów poprodukcyjnych w wydziale ZS

  • Wykonywanie prac transportowych przy odbiorze zwierząt, paszy i wywozie likwidowanych zwierząt i ściółki.

Wymagania:

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie

  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą ze zwierzętami laboratoryjnymi

  • Łatwość uczenia się obsługi urządzeń technicznych

  • Zdolności manualne, staranność, skrupulatność w wykonywaniu pracy

  • Gotowość podporządkowania się do reżimów wynikających z charakteru pracy

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

  • Dofinansowanie do płatnej opieki medycznej

  • Miejsce pracy: al. Sosnowa 8, Kraków