Praca » Inne

Pracownik Administracyjny (branża chemiczna)

Nr referencyjny: 2403035

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Pracownik Administracyjny (branża chemiczna)

Oferent: Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • udział w opracowaniu dokumentacji rejestracyjnej,

  • monitorowanie badań rejestracyjnych środków ochrony roślin,

  • współpraca z instytucjami rządowymi i jednostkami badawczymi w zakresie rejestracji środków ochrony roślin,

  • bieżące śledzenie krajowego i światowego rynku środków ochrony roślin,

  • monitorowanie zmian w prawodawstwie na poziomie europejskim,

  • uczestnictwo w kursach, szkoleniach, sympozjach i samokształcenie w dziedzinie środków ochrony roślin,

  • opracowanie kart charakterystyki oraz etykiet.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe biologiczne, rolnicze, chemiczne lub pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • otwartość na samorozwój,

  • mile widziane doświadczenie w branży środków ochrony roślin lub podobnej branży,

  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • liczne benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe