Praca » Inne

Pracownik ds. podtorza kolejowego

Nr referencyjny: 2675842

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Pracownik ds. podtorza kolejowego

Oferent: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Opis stanowiska

(umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • opracowywanie i opiniowanie warunków technicznych, przepisów, wytycznych i instrukcji związanych z utrzymaniem, diagnostyką i naprawą podtorza kolejowego oraz wnioskowanie odnośnie ustanawiania standardów dla ich budowy,

  • udział we wdrażaniu technicznych specyfikacji interoperacyjności (TSI), a w szczególności w zakresie podsystemu "Infrastruktura",

  • planowanie długookresowe i krótkookresowe w zakresie napraw podtorza kolejowego dla poszczególnych ciągów transportowych oraz uzgadnianie planów inwestycyjnych,

  • prowadzenie analizy stanu technicznego i sprawozdawczości statystycznej w zakresie utrzymania podtorza kolejowego, w tym przygotowanie analiz i sprawozdań dla organów Spółki,

  • opiniowanie dokumentacji technicznej projektowej i wykonawczej dla potrzeb inwestycji, uzgadnianie odstępstw od przepisów oraz opiniowanie projektów norm, ustaw i rozporządzeń oraz instrukcji w zakresie merytorycznym,

  • wdrażanie nowych metod i technologii w utrzymaniu podtorza kolejowego.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe w specjalności transport kolejowy lub budownictwo,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy na stanowisku związanym z drogami kolejowymi lub budownictwem,

  • wiedza zawodowa z zakresu eksploatacji, infrastruktury kolejowej, budownictwa,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w celu zastępstwa pracownika,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    - ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,
    - prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,
    - możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    - dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.