Praca » Inne

Pracownik ds. pomiaru hałasu w środowisku

Nr referencyjny: 2649878

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Pracownik ds. pomiaru hałasu w środowisku

Oferent: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie pomiarów hałasu w środowisku (praca w terenie),

  • prowadzenia analiz akustycznych oraz wykonywanie obliczeń uciążliwości akustycznej linii kolejowych,

  • udział w pracach nad opracowywaniem map akustycznych linii kolejowych,

  • weryfikacja programów ochrony przed hałasem,

  • opiniowanie projektów i monitorowanie ustaleń map akustycznych opracowywanych przez samorządy,

  • analiza opracowań środowiskowych w zakresie ochrony przed hałasem,

  • rozpatrywanie skarg na uciążliwość akustyczną linii kolejowych.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym z ochroną przed hałasem,

  • wiedza zawodowa w zakresie ochrony środowiska i hałasu,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów hałasu (przy użyciu przyrządów pomiarowych SVANTEK),

  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 1 rok  na stanowisku związanym z ochroną środowiska,

  • znajomość programów GIS i SoundPlan.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.