Praca » Inne

Prezes Zarządu

Nr referencyjny: 2736062

Ważna przez:

Lokalizacja: , pomorskie

Stanowisko: Prezes Zarządu

Oferent: Hodowla Roślin Grunwald Sp. z o.o. Grupa IHAR

Opis stanowiska

  • opracowywanie planów inwestycyjnych oraz planów rozwoju Spółki,

  • odpowiedzialność za poprawne, zgodne z prawem i wymogami właścicieli funkcjonowanie Spółki,

  • zwiększanie efektywności poprzez analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów w Spółce.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe; co najmniej 8- letni staż pracy w obszarze działalności gospodarczej, w tym nie mniej niż 3- letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim;

  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami inwestycyjnymi;

  • doświadczenie w zarządzaniu minimum kilkuosobowym zespołem;

  • umiejętność strategicznego myślenia, wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów, zdolności negocjacyjne i organizatorskie;

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe odpowiadające działalność, w której funkcjonuje Spółka (podstawowa znajomość zagadnień agrotechniki rolniczej- reprodukcja kwalifikowanego materiału siewnego).

Oferujemy:

  • ambitne zadania i możliwość rozwoju merytorycznego