Praca » Inne

Przedstawiciel Naukowy w Dziale Promocji Produktów Weterynaryjnych

Nr referencyjny: 2269965

Lokalizacja: Kalisz, Koło, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Turek, wielkopolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Naukowy w Dziale Promocji Produktów Weterynaryjnych

Oferent: KRKA Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

CEL PRACY

  • promocja produktów weterynaryjnych w środowisku lekarzy weterynarii

  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

Wymagania:

OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego – weterynaria, zootechnika lub pokrewne- jako warunek konieczny

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej lub w innej branży

  • łatwości nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi

  • orientacji na realizację celu

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • ważnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji