Praca » Inne

Specjalista ds. Agronomii

Nr referencyjny: 2491882

Ważna przez:

Lokalizacja: , zachodniopomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Agronomii

Oferent: PCP Sp. z .o.o.

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:

  • Gromadzenie, analiza i weryfikacja danych o plantacjach oraz uprawach prowadzonych przez dostawców;

  • Aktywne poszukiwanie  i audytowanie dostawców surowca zgodnie ze standardami firmy;

  • Regularne raportowanie wyników pracy i wniosków ze zgromadzonych danych;

  • Merytoryczne wsparcie dostawców w zakresie metodyki uprawy ziemniaków m. in. poprzez prowadzenie szkoleń i pokazów dla Plantatorów;

  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych;

  • Uczestnictwo w projektach analitycznych prowadzonych przez dział Agro;

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Ścisła współpraca z lokalnym działem Agro oraz Best Practice Team w Cambridge (Field & Operations Team).

Wymagania:

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze (lub pokrewne), znajomość branży;

  • Biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office (szczególnie programu Excel);

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, w tym  słownictwa branżowego;

  • Zdolności analityczne, umiejętność skutecznej interpretacji danych liczbowych;

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Duża samodzielność w działaniu;

  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;

  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność, wytrwałość;

  • Gotowość do podróży służbowych (3-4 dni w tygodniu na terenie Polski);

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport;

  • Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.