Praca » Inne

Specjalista ds. analiz instrumentalnych

Nr referencyjny: 2580011

Ważna przez:

Lokalizacja: Ruda Śląska, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. analiz instrumentalnych

Oferent: i2 Analytical Ltd. Sp. z o.o.

Opis stanowiska

do działów:

organicznego, nieorganicznego, analizy metali, analizy powietrza

Wymagania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Prowadzenie analiz środowiskowych zgodnie z obowiązującymi procedurami badawczymi;

  • Praktyczną obsługę aparatury laboratoryjnej, w tym chromatografów gazowych i cieczowych, ICP OES, ICP MS, analizatorów dyskretnych, przepływowych oraz spektrofotometrów

  • Interpretacja uzyskanych danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, wyższe chemiczne lub pokrewne,

  • Dyspozycyjność i możliwość pracy zmianowej,

  • Umiejętność pracy pod presja czasu i w sytuacjach stresujących,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta MultiSport,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach branżowych,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.