Praca » Inne

Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Jakości Żywności

Nr referencyjny: 2990231

Ważna przez:

Lokalizacja: Gdynia, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Jakości Żywności

Oferent: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Chcemy powierzyć Ci poniższe zadania:

  • weryfikacja poprawności oznakowania produktów spożywczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • koordynacja usług związanych z weryfikacją etykiet

  • monitorowanie zmian przepisów prawa żywnościowego, wyników kontroli oznakowania produktów spożywczych

  • współpraca z innymi oddziałami J.S. Hamilton Poland w zakresie weryfikacji treści etykiet na rynki zagraniczne

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (technologia żywności, rolnictwo, towaroznawstwo lub pokrewne)

  • znajomości obowiązujących przepisów prawnych dotyczących żywności (UE i PL)

  • doświadczenia – min. 2 lata stażu pracy w wykonywaniu weryfikacji etykiet produktów spożywczych (warunek konieczny)

  • dobrej znajomości programów pakietu MS Office

  • znajomości jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • odpowiedzialności, zaangażowania, dokładności

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej

  • komunikatywności i umiejętności współpracy

Oferujemy:

Ze swojej strony oferujemy Ci:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity w ramach ZFŚS

  • dofinansowanie do kart sportowych