Praca » Inne

Specjalista ds. Gospodarki Odpadami

Nr referencyjny: 3813777

Ważna przez:

Lokalizacja: Świnoujście, zachodniopomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Gospodarki Odpadami

Oferent: NES Global Talent

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prawidłowym gospodarowaniem odpadami

  • monitoring odpadów w firmie

  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska

  • kontakt z firmami zewnętrznymi i klientami

  • obsługa rejestru BDO

Wymagania:

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie na kierunku ochrona środowiska lub inżynieria środowiska

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku min. rok

  • wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawnych związanych z ochroną środowiska, ustawy BDO oraz kodeksu postępowania administracyjnego

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • dobry język angielski

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji

  • odpowiedzialne i ciekawe zadania

  • pracę z doświadczonym zespołem