Praca » Inne

Specjalista ds. Inwestycji

Nr referencyjny: 2696129

Ważna przez:

Lokalizacja: Krotoszyn, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji

Oferent: Dino Polska S.A.

Opis stanowiska

  • Współudział w opracowaniu kompleksowej dokumentacji przetargowej niezbędnej dla wdrożenia procedur przetargowych

  • Pozyskiwanie kompletu dokumentacji, warunków technicznych, uzgodnień, decyzji i opracowań niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji

  • Prowadzenie i kontrolę procesów inwestycyjnych na potrzeby Spółki, wyjazdy kontrolne na prowadzone inwestycje

  • Opracowywanie, planowanie i bieżące monitorowanie harmonogramu inwestycji

  • Pozyskiwanie kontrahentów oraz ofert na dostawy inwestorskie

  • Negocjacje z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb biznesowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania

  • Rzetelności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Prawa jazdy kat. B (gotowości do możliwych wyjazdów służbowych)

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych