Praca » Inne

Specjalista ds. nadzoru przyrodniczego i ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2707784

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. nadzoru przyrodniczego i ochrony środowiska

Oferent: Jacobs

Opis stanowiska

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. nadzoru przyrodniczego i ochrony środowiska do zespołu nadzoru inwestorskiego, którzy posiadają minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzoru przyrodniczego lub ochrony środowiska oraz bardzo dobrą znajomość aktualnych przepisów z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania:

Zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru przyrodniczego i kontroli działań dotyczących ochrony środowiska na budowie (dotyczy prac w obszarze dróg krajowych, dróg kategorii  S i A),

  • przygotowanie sprawozdań, sporządzanie pism dotyczących powyższego zakresu,

  • wsparcie zespołu Inżyniera Kontraktu w działaniach techniczno-administracyjnych.

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (b2b, umowa o pracę - do ustalenia)

  • elastyczne godziny pracy

  • termin rozpoczęcia: jak najszybciej

  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym