Praca » Inne

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 3339188

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne

  • znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP i Ochrony Środowiska

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalista ochrony środowiska
    w firmie produkcyjnej

Zatrudniona osoba powinna:

  • posiadać umiejętności organizacyjne, pracy w zespole i komunikacji

  • posiadać umiejętność pracy z dużą ilością informacji i danych

  • być samodzielna i przejawiać inicjatywę w działaniu

Wymagania:

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

  • kompletowanie, analizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń

  • uczestnictwo w realizowaniu polityki środowiskowej

  • wykonywanie analiz środowiskowych

  • współpraca z administracją publiczną

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • finansowanie kursu języka angielskiego

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • pracę w oparciu o nowoczesne metody zarządzania (TQM)

Z NAMI MASZ SZANSĘ:

  • uczestniczyć w budowie kultury bezpieczeństwa i ochrony środowiska w międzynarodowej firmie

  • podnosić swoje kwalifikacje zawodowe

  • realizować własne pomysły i wdrażać poprawy w zakresie ochrony środowiska