Praca » Inne

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Nr referencyjny: 3707712

Ważna przez:

Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Oferent: Wasat Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • wsparcie doradcze dla zespołu technicznego firmy w zakresie praktyki rolniczej oraz znajomości rynku rolnego na potrzeby realizacji projektów badawczo-rozwojowych i komercjalizacji ich wyników;

  • wsparcie badań terenowych prowadzonych na polach testowych: nadzór nad prawidłowym przebiegiem badań, pobieranie prób gleby i roślin itp.;

  • przygotowywanie analiz rynku rolnego w Polsce i Europie;

  • tworzenie raportów z wykonanych prac;

  • nawiązywanie i utrzymywanie roboczych relacji z rolnikami i agronomami;

  • reprezentowanie firmy podczas targów rolniczych, konferencji i spotkań branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu: rolnictwa, techniki rolniczej i leśnej, ogrodnictwa, ekonomiki rolnictwa, itp.;

  • znajomość praktyki rolniczej (z naciskiem na rolnictwo precyzyjne);

  • wiedza na temat maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie precyzyjnym;

  • znajomość ustawodawstwa regulującego rynek rolniczy w Polsce;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • komunikatywność i sumienność;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wiedza i doświadczenie w zakresie zmiennej aplikacji środków produkcji w rolnictwie;

  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego lub w doradzaniu gospodarstwom;

  • znajomość systemów GIS;

  • doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych;

  • wiedza na temat nawadniania upraw;

  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług dla branży rolniczej;

  • prawo jazdy kat. T.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;

  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii (teledetekcja, GIS i IT w rolnictwie);

  • pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy;

  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.