Praca » Inne

Specjalista ds. Rozliczeń Projektów

Nr referencyjny: 2694523

Ważna przez:

Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń Projektów

Oferent: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Opis stanowiska

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • koordynacja finansowania i rozliczania zadań w projektach zgodnie z wymogami podmiotów finansujących i obowiązującymi przepisami,

  • opracowywanie wniosków o wprowadzenie zmian oraz wniosków o płatność,

  • nadzór nad realizacją harmonogramu płatności oraz terminowością płatności wydatków projektowych,

  • ocena kwalifikowalności wydatków zgodnie z przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz umowami o dofinansowanie,

  • opisywanie dokumentacji finansowo-kadrowej zgodnie z wytycznymi,

  • opracowywanie finansowej części wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań związanych z realizacją i rozliczaniem projektów,

  • bieżąca współpraca z zespołami projektowymi oraz jednostkami Uczelni biorącymi udział w realizacji projektów,

  • podejmowanie działań zmierzających do eliminowania nieprawidłowości i zagrożeń stwierdzonych w trakcie realizacji projektów oraz wniosków wynikających z analiz audytowych i kontrolnych.

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • kilkuletniego doświadczenia w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych,

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie,

  • znajomości obsługi systemu SL2014,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1),

  • doskonałych zdolności organizacyjnych i analitycznych,

  • wysokich umiejętności interpersonalnych,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi programów pakietu Microsoft Office,

  • dodatkowym atutem będzie:

    • wiedza z zakresu zamówień publicznych i pomocy publicznej,

    • znajomość metodyk zarządzania projektami Prince2.

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • benefity dla rodziców,

  • atrakcje kulturalne i sportowe,

  • wczasy pod gruszą.