Praca » Inne

Specjalista ds. Sadowniczych

Nr referencyjny: 2481881

Ważna przez:

Lokalizacja: Dłutów, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Sadowniczych

Oferent: KRAMEL INVEST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.

Opis stanowiska

Jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe rolnicze,

  • praktyczną wiedzę z zakresu agrotechniki,

  • doświadczenie w prowadzeniu upraw sadowniczych,

  • jesteś samodzielny(a) w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • potrafisz pracować w zespole,

  • a do rolnictwa podchodzisz z pasją i zaangażowaniem.

Wymagania:

Aplikuj do nas na stanowisko: Specjalisty ds. Sadowniczych, na którym będziesz:

  • wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu agrotechniki w codziennej pracy,

  • na bieżąco wyznaczać i koordynować działania gospodarstwa ze szczególnym uwzględnieniem warunków atmosferycznych,

  • systematycznie doglądać sadu,

  • kontrolować i rozliczać ilości wykonanych prac i zużycia środków.

Oferujemy:

W zamian otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy oparty o wyniki ekonomiczne gospodarstwa,

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,

  • mieszkanie służbowe z możliwością zamieszkania z rodziną,

  • możliwości rozwoju i pogłębiania wiedzy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy w nowoczesnym gospodarstwie z profesjonalnym zapleczem technicznym.