Praca » Inne

Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

Nr referencyjny: 2844698

Lokalizacja: Siekierczyn (okolice), (pow. lubański), dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

Oferent: JASKOT Sp.J.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nawiązywanie relacji handlowych z nowymi i dotychczasowymi klientami w celu sprzedaży maszyn rolniczych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • negocjowanie warunków handlowych

  • praca w biurze – sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, prowadzenie dokumentacji handlowej, raportowanie

Wymagania:

Preferowani kandydaci powinni posiadać:

  • komunikatywna znajomość jednego lub kilku języków: niemieckiego, angielskiego, czeskiego, francuskiego

  • zainteresowanie tematyką maszyn i urządzeń rolniczych – warunek konieczny

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywność

  • samodzielność

  • doświadczenie w sprzedaży oraz prawo jazdy kategorii B będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów składające się z części stałej i miesięcznej premii
    (od 4 500 do 10 000 brutto w zależności od doświadczenia i wyników)