Praca » Inne

Specjalista ds. środowiskowych

Nr referencyjny: 3467404

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. środowiskowych

Oferent: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane  w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne)

  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z ochroną środowiska

  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych  i procedur w zakresie ochrony środowiska

  • Umiejętność opracowywania dokumentacji środowiskowej oraz raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko

  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub usługowej związanej z obsługą techniczną

  • Doświadczenie w organach administracji publicznej związanych z ochroną środowiska

Wymagania:

Zadania:

  • Prowadzenie sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa

  • Aktywny udział w rozwoju systemu zarządzania ochroną środowiska w firmie

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń

  • Wykonywanie analiz i audytów środowiskowych oraz sporządzanie z nich raportów

  • Współpraca z właściwymi organami administracji publicznej oraz podwykonawcami

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji środowiskowej

  • Nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej

  • Elastyczne formy zatrudnienia