Praca » Inne

Specjalista ds. Technologii (branża spożywcza)

Nr referencyjny: 2254101

Ważna przez:

Lokalizacja: , pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Technologii (branża spożywcza)

Oferent: FHK WIPOL Sp. z oo.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie specyfikacji produktów na podstawie specyfikacji producenta;

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej;

  • Prowadzenie rejestru próbek technologicznych;

  • Nadzór nad projektami prowadzonymi przez technologów;

  • Kontrola dostaw;

  • Współpraca z dostawcami.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku: technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne;

  • Doświadczenie w przemyśle mięsnym, spożywczym lub dodatkach do żywności;

  • Znajomość HACCP i ISO 9001:2015;

  • Znajomość podstawowych aktów prawnych krajowych i europejskich dotyczących żywności, głównie dodatków do żywności;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Pracę w rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.