Praca » Inne

Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów i Surowców Wtórnych

Nr referencyjny: 2266149

Ważna przez:

Lokalizacja: Radom, Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów i Surowców Wtórnych

Oferent: SUEZ Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Wyszukiwanie nowych rynków zbytu dla surowców wtórnych i odpadów przemysłowych.

  • Negocjowanie warunków sprzedaży/zagospodarowania z odbiorcami odpadów zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi.

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z odbiorcami odpadów.

  • Analizę i monitoring rynku odpadów przemysłowych i surowców wtórnych.

  • Tworzenie i aktualizację bazy danych odbiorców we współpracy ze spółkami Grupy SUEZ.

  • Prowadzenie wymaganej prawem i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w obrocie odpadami przemysłowymi i surowcami wtórnymi w ramach realizacji kontraktu z odbiorcą odpadów.

  • Prowadzenie audytów środowiskowo-administracyjnych u odbiorców.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży zagospodarowania odpadów i surowców wtórnych;

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne);

  • Samodzielności, zdolności do organizacji własnej pracy;

  • Zdolności negocjacyjnych, umiejętności pracy pod presją czasu i reagowania w sytuacjach nagłych;

  • Zdolności analitycznego myślenia oraz myślenia w kategorii optymalizacji kosztów;

  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole;

  • Dokładności, sumienności, nastawienia na realizację celów;

  • Znajomości pakietu MS Office, w tym znajomości MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;

  • Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Rozwój zawodowy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach,

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: