Praca » Inne

Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów

Nr referencyjny: 3299274

Ważna przez:

Lokalizacja: Kwidzyn, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów

Oferent: Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Spółka z o.o.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • koordynowanie zadań z zakresu gospodarka odpadami,

  • zarządzanie gospodarką odpadów oraz ich odbiorem przez firmy zewnętrzne,

  • pozyskiwanie nowych odbiorców odpadów,

  • utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi kontrahentami,

  • monitorowanie rynku odpadów,

  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy,

  • przygotowanie kalkulacji i sporządzanie ofert cenowych,

  • wskazywanie możliwych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami,

  • dbałość o prawidłową realizację usług odbioru odpadów,

  • kontrola segregacji odpadów na terenie Zakładu,

  • kontrola ilości wytwarzanych odpadów w okresie wzmożonej produkcji,

  • prowadzenie rejestracji odpadów wywożonych w bazie BDO wraz z dokonywaniem zmian i aktualizacji.

  • raportowanie.

Wymagania:

Profil kandydatki/kandydata:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami,

  • dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel),

  • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki związane z ochroną środowiska będą dodatkowym atutem).

  • samodzielność, systematyczność, skrupulatność.

  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia,

  • pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu,

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system premiowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.