Praca » Inne

Specjalista ds. Zagospodarowania Strumienia Odpadów

Nr referencyjny: 3055637

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Zagospodarowania Strumienia Odpadów

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zakład Unieszkodliwiania Odpadów (OUZ-2) – ul. Zabraniecka 2, 03-872 Warszawa

Liczba wakatów: 3

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Przygotowanie pod względem merytorycznym postępowań przetargowych w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu m.st. Warszawy

  • Koordynacja umów na zagospodarowanie odpadów komunalnych

  • Obsługa zgłoszeń z numeru 19 115 w zakresie zagospodarowania odpadów w m.st. Warszawie

  • Współpraca z kontrahentami

  • Monitorowanie i analiza rynku zagospodarowania odpadów na terenie kraju

  • Przygotowanie danych do sprawozdań dla innych komórek

  • Współpraca z komórkami w Spółce w zakresie zagospodarowania odpadów

  • Przygotowywanie analiz na potrzeby wewnętrzne działu

Wymagania:

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ochrona środowiska

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie gospodarki odpadami

  • Znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych i doświadczenie w zakresie przygotowania dokumentacji przetargowej w oparciu o ww. przepisy

  • Wysokie zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność organizowania pracy, komunikatywność, praca zespołowa

Warunki pracy:

  • Praca wykonywana w systemie jednozmianowym.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,

  • umowę o pracę,

  • dodatkową opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),

  • szkolenia zawodowe.

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2020-01-27