Praca » Inne

Specjalista ds. żywienia zwierząt - drób

Nr referencyjny: 2262236

Ważna przez:

Lokalizacja: , podlaskie

Stanowisko: Specjalista ds. żywienia zwierząt - drób

Oferent: Techna Pologne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • rozwój rynku odbiorców wśród producentów pasz dla drobiu

  • doradztwo zootechniczne i żywieniowe

  • sprzedaż dodatków paszowych

  • praca mobilna na terenie wschodniej Polski

Wymagania:

  • wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • min. 2-letnie doświadczenie podobnym stanowisku

  • praktyczna, ugruntowana wiedza zootechniczna lub weterynaryjna

  • umiejętności sprzedażowe, handlowe

  • praktyczna znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na powierzonym terenie-Polska wschodnia

  • stały rozwój zawodowy z możliwością awansu

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • pracę i szkolenia w międzynarodowym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód / telefon / laptop