Praca » Inne

Specjalista w Rejonie Odbioru i Wywozu Nieczystości

Nr referencyjny: 2780120

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista w Rejonie Odbioru i Wywozu Nieczystości

Oferent: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: ul. Tatarska 2/4, 01-163 Warszawa; ul. Zabraniecka 4, 03-872 Warszawa; ul. Sosnkowskiego 4, 05-077 Warszawa; ul. Kampinoska 1, 01-934 Warszawa.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarką odpadami w Rejonie,

  • ewidencja odpadów zebranych zmagazynowanych w Rejonie,

  • codzienne rozliczanie odpadów wchodzących i wychodzących z przeładunku w zakresie podziału na:

  • zadania, z których pochodzą odpady,

  • rejony, który dostarcza odpady,

  • RIPOK na który trafią odpady z przeładunku,

  • przygotowanie raportów z ilości odpadów zmagazynowanych i odpadów przekazanych do RIPOK,,

  • prowadzenie w Rejonie elektronicznej bazy odpadów (BDO).

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • wysokie zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • komunikatywność,

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows - MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • umiejętność organizowania pracy.

Warunki pracy:

Praca wykonywana w systemie zmianowym (po 8 godz.).

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,

  • umowę o pracę,

  • dodatkową opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),

  • szkolenia zawodowe.

Zobacz inne oferty pracy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-11-12