Praca » Inne

Sprzedawca części do maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 2727851

Lokalizacja: Siekierczyn (okolice), (pow. lubański), dolnoslaskie

Stanowisko: Sprzedawca części do maszyn rolniczych

Oferent: JASKOT Sp.J.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż części zamiennych maszyn rolniczych oraz akcesoriów do produkcji rolnej

  • Doradztwo w zakresie doboru części rolniczych

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • Obsługa magazynu części zamiennych

  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

Wymagania:

  • Znajomość branży rolniczej i podstawowa znajomość budowy maszyn rolniczych

  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)

  • Znajomość obsługi komputera

  • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej.

  • Wysoka kultura osobista

  • Silna motywacja do realizacji powierzonych obowiązków

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 3000,00 zł, do 4000,00 zł brutto plus premia)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy