Praca » Inne

Technolog

Nr referencyjny: 2832554

Ważna przez:

Lokalizacja: Jankowo Gdańskie , pomorskie

Stanowisko: Technolog

Oferent: Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz doskonalenie produktów już istniejących;

  • tworzenie dokumentacji technologicznej (m.in.receptury, składy na etykietę, procesy i instrukcje technologiczne itp.);

  • ustalanie parametrów procesów technologicznych oraz ich nadzorowanie i kontrolowanie w procesie produkcji;

  • udział w kontroli jakości produktów i nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów jakościowych;

  • stała współpraca z odbiorcami naszych wyrobów;

  • udział w szkoleniach, targach i spotkaniach branżowych w kraju i za granicą.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności;

  • doświadczenie na stanowisku technologa przetwórstwa mięsnego min. 1 rok;

  • praktyczna znajomość ustawodawstwa żywnościowego, systemu HACCP;

  • zaangażowanie i determinacja w działaniu, kreatywność oraz pomysłowość;

  • zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;

  • otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • po okresie próbnym bogaty pakiet medyczny;

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.