Praca » Inne

Technolog w Ubojni Trzody Chlewnej

Nr referencyjny: 2668888

Ważna przez:

Lokalizacja: Chojnice, pomorskie

Stanowisko: Technolog w Ubojni Trzody Chlewnej

Oferent: Zakłady Mięsne Skiba S.A.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu doskonalenie istniejących produktów oraz procesów produkcyjnych,

  • prowadzenie prób technologicznych przy zastosowaniu nowych technologii oraz maszyn,

  • tworzenie dokumentacji technologicznej (specyfikacje, receptury, kalkulacje),

  • wprowadzanie innowacji i ulepszeń ciągów technologicznych,

  • nadzór nad procesem produkcyjnym,

  • monitorowanie technologii produkcji pod względem pełnej dokumentacji i zgodności z obowiązującymi przepisami,

  • udział w kontroli jakości produktów i nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów jakościowych,

  • obserwacja trendów rynkowych oraz monitorowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych,

  • udział w targach, kongresach i międzynarodowych wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

Polubisz pracę w ZM Skiba, ponieważ zaoferujemy Ci:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • udział w targach, kongresach i międzynarodowych wydarzeniach branżowych,

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • bony świąteczne dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • fajne imprezy firmowe,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie przyjaznego zespołu.

Oferujemy:

Szukamy osób, które:

  • posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności i żywienia specjalizacja w mięsie wieprzowym),

  • znają zagadnienia HACCP,

  • znają linie technologiczne, maszyny oraz procesy technologiczne,

  • znają zagadnienia z zakresu uboju i rozbioru mięsa wieprzowego,

  • są kreatywne i innowacyjne w działaniu,

  • posiadają zdolności organizacyjne,

  • są dokładne i terminowe,

  • są samodzielne i odpowiedzialne w działaniu,

  • są komunikatywne i łatwo nawiązują kontakty,

  • lubią pracę w zespole,

  • lubią wyzwania,

  • są pełne pozytywnej energii,

  • angażują się w wykonywane zadania.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży mięsnej,

  • znajomość j. angielskiego.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI LUBISZ LUDZI, MASZ W SOBIE POKŁADY ENERGII I CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ.