Praca »

Inspektor ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 7801599

Ważna przez:

Lokalizacja: Białystok, ul. Hetmańska 92, podlaskie

Stanowisko: Inspektor ds. ochrony środowiska

Oferent: UNIBEP S.A.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie pracowników i doradztwo w zakresie ochrony środowiska,

  • Monitorowanie i kontrolę nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska w trakcie realizacji naszych inwestycji budowlanych,

  • Nadzór nad zmianami w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska oraz nad aktualnością pozwoleń środowiskowych,

  • Dostosowanie działań naszej organizacji do aktualnych wymagań prawnych,

  • Rozwój i utrzymanie systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14001,

  • Współudział w realizacji projektów środowiskowych i zrównoważonego rozwoju,

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z kierunków tj. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, nauki przyrodnicze lub pokrewne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok,

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wizytacji inwestycji budowlanych na terenie Polski (średnio raz w tygodniu),

  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu,

  • Aktywna postawa, chęć nauki i wysoka motywacja do pozyskiwania nowej wiedzy,

  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność i dbałość o terminy.

Oferujemy:

Warunki pracy:

  • Praca w godzinach 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 w Oddziale w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 92, lub ul. Kondratowicza 37 w Warszawie,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia, pracujemy na narzędziach systemu Microsoft,

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.), możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia finansowane przez pracodawcę,

  • Gwarantujemy przyjazne środowisko pracy,

  • Więcej informacji o kulturze organizacyjnej znajdziesz na stronie praca.unibep.pl. Zapraszamy!