Praca » Inspektor weterynarii

Analityk w Laboratorium Zbożowym

Nr referencyjny: 2631077

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Analityk w Laboratorium Zbożowym

Oferent: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przygotowania prób do badań w Laboratorium Zbożowym

  • wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego (preferowane wykształcenie rolnicze/chemiczne)

  • mile widziane doświadczenie w laboratorium zbożowym

  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku laboratoryjnym

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do kart sportowych