Praca » Inspektor weterynarii

Inspektor weterynaryjny

Nr referencyjny: 1827001

Ważna przez:

Lokalizacja: Kolno, podlaskie

Stanowisko: Inspektor weterynaryjny

Oferent: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolnie

Opis stanowiska

Warunki pracy

Częste wyjazdy służbowe w celu przeprowadzania kontroli niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych,
Możliwość kontaktu z czynnikami zootycznymi,
Stres związany bezpośrednio z przeprowadzoną kontrolą a reakcją kontrolowanego na ewentualne wykrycie uchybień i konieczności ich usunięcia,

Zakres zadań

  • Przeprowadzanie kontroli gospodarstw związanych z przestrzeganiem warunków wzajemnej zgodności w celu weryfikacji i zgodności ich przestrzegania zgodnie z obowiązującym prawodawstwem weterynaryjnym w przedmiotowym zakresie

  • Sporządzenie raportów z kontroli oraz wprowadzanie ich do Platformy Integracyjnej A2A

  • Prowadzi statystykę i sprawozdawczość dla jednostki nadrzędnej

  • Współpracuje z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w zakresie wymiany informacji o spełnieniu wymogów wzajemnej zgodności w kontrolowanych gospodarstwach

  • Przygotowuje decyzje administracyjne w celu przedłożenia Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii do zatwierdzenia

Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe wyższe weterynaryjne lub wyższe zootechniczne lub wyższe rolnicze
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego rok na stanowisku o podobnym zakresie zadań , (dopuszcza się zatrudnienie absolwenta)

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat B

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • • znajomość języków obcych

  • • umiejętność pracy zespołowej

  • • znajomość prawodawstwa weterynaryjnego