Praca » Inspektor weterynarii

Inspektor weterynaryjny

Nr referencyjny: 2538936

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostróda, dolnoslaskie

Stanowisko: Inspektor weterynaryjny

Oferent: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Ostródzie

Opis stanowiska

Warunki pracy

- praca w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Ostródzie
- praca w Zakładzie ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda
- bariery architektoniczne dla niepełnosprawnych (budynek PIW trzypiętrowy bez podjazdu dla niepełnosprawnych i windy, brak toalet dostosowanych dla osób niepełnosprawnych)
Pracownikom oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę (bez okresu próbnego), pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
- pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki, zapomogi)
- możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Zakres zadań

  • Weryfikacja zgodności procedur zakładowych na zgodność z wymogami dla zakałów posiadających uprawnienia na rynek USA,
  • Certyfikacja wysyłek na rynki krajów trzecich,
  • Nadzór weterynaryjny nad zakładami będącymi pod nadzorem PLW,
  • Sporządzanie dokumentacji z codziennych kontroli na wymaganych formularzach,
  • Przygotowanie dokumentacji zgodnej z przepisami KPA,
  • Pobieranie próbek na zgodność z wymagami UE oraz specyficznymi wymaganiami USA.

Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium RP
  • Szkolenia z zakresu weryfikacji przepisów FSIS
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów prawnych w zakresie ustawy o produktach zwierzęcego pochodzenia, przepisów FSIS dotyczących bezpieczeństwa żywności, ustawy o służbie cywilnej i przepisów KPA
  • Umiejętność obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym