Praca » Inspektor weterynarii

Inspektor weterynaryjny

Nr referencyjny: 3107273

Ważna przez:

Lokalizacja: Węgrów, mazowieckie

Stanowisko: Inspektor weterynaryjny

Oferent: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Węgrowie

Opis stanowiska

Warunki pracy

-praca w siedzibie jak i poza siedzibą/kontrole wykonywane w terenie/samochód służbowy/
-wyjazdy w delegacje służbowe
-praca z monitorem komputerowym
-kontakt ze zwierzętami
-bariery architektoniczne w zakresie poruszania się w budynku, brak podjazdów i wind oraz toalet dostosowanych dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • kontrola spełniania wymogów wzajemnej zgodności przez producentów w ramach systemu dopłat bezpośrednich dla producentów rolnych

  • kontrola dobrostanu zwierząt

  • kontrola przemieszczania i oznakowania zwierząt

  • obsługa systemu platformy integracyjnej PA, IW SIRZ

  • sporządzanie stosownych raportów i sprawozdań

Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub zootechniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • Umiejętność dobrej obsługi komputera

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Komunikatywność

  • prawo wykonywania zawodu w przypadku lekarza weterynarii

  • znajomość przepisów weterynaryjnych oraz postępowania administracyjnego

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe