Praca » Inspektor weterynarii

Inspektor weterynaryjny

Nr referencyjny: 3817197

Ważna przez:

Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Inspektor weterynaryjny

Oferent: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Świeciu

Opis stanowiska

Warunki pracy

praca w urzędzie i poza siedzibą urzędu - na terenie powiatu świeckiego, samochód służbowy, wyjazdy służbowe, kontakt ze zwierzętami. Praca w siedzibie inspektoratu przy komputerze. Parking przy budynku inspektoratu. Brak wind. zatrudnienie na umowę o pracę, pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony.

Zakres zadań

  • realizacja zadań z zakresu ochrony zdrowia zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem posiadaczy świń,

  • realizacja zadań z zakresu monitorowania i zwalczania ASF u dzików i świń,

  • wystawianie świadectw zdrowia w obrocie krajowym, handlu i wywozie,

  • kontrola bioasekuracji gospodarstw wraz z prowadzeniem postępowań administracyjnych,

  • wypełnianie zadań stanowiska wynikającego z planów gotowości zwalczania chorób zakaźnych w przypadku powołania Powiatowego Zespołu Kryzysowego.

Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium RP

  • Znajomość przepisów prawnych w zakresie ustawy o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych oraz podstaw ustawy o służbie cywilnej i kodeksu postępowania administracyjnego

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego w tym MS Office

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • kreatywność, rzetelność, terminowość

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu