Praca » Inspektor weterynarii

Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Nr referencyjny: 2630766

Lokalizacja: Budziszów Wielki (pow. jaworski), Siekierczyn (pow. lubański), dolnoslaskie

Stanowisko: Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Oferent: JASKOT Sp.J.

Opis stanowiska

  • Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna ciągników maszyn rolniczych

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • Diagnostyka ciągników i maszyn

  • Uruchomienie maszyn u klienta

  • Przygotowywanie maszyn do wydania, doposażenie

  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)

  • Znajomość budowy maszyn

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System szkoleniowy i premiowy

  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i uzyskiwanych efektów pracy

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów