Praca » Inspektor weterynarii

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2406469

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: Budimex SA

Opis stanowiska

(umowa na czas określony)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Współpraca z  budowami w zakresie ochrony środowiska: gospodarowania odpadami,  korzystania z wód, ochrony powietrza, bioróżnorodności i powierzchni ziemi,

  • Analiza dokumentacji sprawozdawczej dotyczącej korzystania ze środowiska prowadzonej przez podległe budowy

  • Udział w utrzymaniu Systemu Zarządzania Środowiskiem i tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska,

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie Systemu Zarządzania Środowiskiem wg ISO 14001:2015,

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w dziedzinie ochrony środowiska,

  • Przeprowadzanie postępowań wyjaśniających przyczyny zaistniałych incydentów środowiskowych,

  • Współpraca w zakresie ochrony środowiska z organami ochrony środowiska administracji publicznej.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o specjalności ochrona środowiska lub pokrewnego,

  • min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktycznej znajomości prawa w zakresie ochrony środowiska,

  • praktycznej znajomości normy ISO 14001:2015

  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji,

  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów pod presją czasu,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • znajomości pakietu Microsoft Office,

  • znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1

  • czynnego prawa jazdy kat. B.