Praca » Inne

Inżynier robót sanitarnych

Nr referencyjny: 2621868

Ważna przez:

Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Stanowisko: Inżynier robót sanitarnych

Oferent: WALMAR Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • praca biurowa w siedzibie firmy w Lublinie

  • realizowanie zamówień materiałów, negocjacje cen

  • rozliczanie i kontrola kosztów zamówionych materiałów

  • opracowanie harmonogramu dostaw materiałów

  • współpraca z dostawcami materiałów

  • organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek inżynieria środowiska)

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, AutoCAD

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie

  • znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • współpraca z renomowanymi kontrahentami

  • nieustanne podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość rozwoju