Praca » Kierowca

Kierowca ciągnika rolniczego, traktorzysta

Nr referencyjny: 1530463

Ważna przez:

Lokalizacja: Belgia okolice Alveringem, dolnoslaskie

Stanowisko: Kierowca ciągnika rolniczego, traktorzysta

Oferent: SEP Peeters Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • traktorzysta będzie obsługiwał ciągnik rolniczy (John Deere) z maszynami

  • pace przy uprawach, siew, orka, zbiory i inne

  • czyszczenie maszyn i drobne naprawy

  • właściwa realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

Wymagania:

  • min. +/- 3 lata doświadczenie w jeżdżeniu ciągnikiem rolniczym z maszynami (nowe typy ciągników  rolniczych)

  • prawo jazdy kat. T

  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego lub j. francuskiego

  • CV w j. angielskim lub francuskim wraz ze zdjęciem

  • mile widziane referencje

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach Belgijskich

  • opiekę koordynatorów

  • wypłaty tygodniowe

  • mieszkanie firmowe