Praca »

Koordynator ds. Środowiska

Nr referencyjny: 5066790

Ważna przez:

Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Stanowisko: Koordynator ds. Środowiska

Oferent: NES Global Talent

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • współpraca z działem technicznym i przetargowym przy analizie dokumentacji środowiskowej,

  • wsparcie zespołów ochrony środowiska przy uzyskiwaniu właściwych zgód, a także przy realizowanych projektach, rekomendując najlepsze rozwiązania,

  • archiwizowanie i analizowanie raportów środowiskowych z projektów,

  • kreowanie idei związanych z ochroną środowiska oraz kulturą organizacyjną firmy,

  • zarządzanie podległym zespołem i delegowanie zadań,

  • prowadzenie wew. szkoleń (związanych ze zmianami przepisów czy wew. procedur w firmie).

Wymagania:

Wymagania:

  • absolwent studiów wyższych lub podyplomowych, jednego z kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska,

  • znajomości obowiązujących przepisów,

  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego, w tym minimum rok na w/w stanowisku,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),

  • doświadczenie przy projektach budownictwa przemysłowego,

  • znajomość procesów związanych z gospodarowaniem odpadami,

  • mile widziane doświadczenie, w firmie z wprowadzonym systemem zarządzania środowiskowego (ISO14001).

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • udział w ciekawym projekcie w międzynarodowej firmie,

  • dodatkowe benefity w tym m.in. opieka zdrowotna, kursy językowe,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowych.

Jeśli jesteś zainteresowan-y/a ofertą pracy, zachęcamy do aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na te oferty, które spełniają oczekiwania Klienta.