Praca » Inne

Kosztorysant HVAC

Nr referencyjny: 2853425

Ważna przez:

Lokalizacja: Częstochowa, dolnoslaskie

Stanowisko: Kosztorysant HVAC

Oferent: Del Piero Sp. z o.o.

Opis stanowiska

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie kosztorysów zgodnie z dokumentacją techniczną lub po odbytej wizji lokalnej na placówce

  • zamawianie materiałów oraz urządzeń w zakresie realizowanych inwestycji

  • współpraca z klientem, serwisami oraz dostawcami

  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów,

  • budowanie trwałych relacji z klientem,

  • dbanie o pozytywny wizerunek marki,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • kalkulowanie zysku

  • współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami

PRACA MA CHARAKTER W PEŁNI SAMODZIELNY - poszukujemy osób otwartych na wiedzę i naukę. Osób sumiennych, analitycznych, wytrwałych i optymistycznie nastawionych do życia. Ludzi chcących się rozwijać w strukturach prężnie działającej na rynku firmie.

Wymagania:

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe z zakresu inżynierii środowiska lub pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, mile widziane staże, praktyki, dodatkowe projekty etc. Osoby po studiach. Lub osoby które są w trakcie budowania swojej kariery zawodwej.

  • W zakresie IT: dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość Autocad

  • W zakresie cech osobowości: Od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zaangażowania w realizację zadań, kreatywności, motywacji, samodzielności i inicjatywy. Idealny Kandydat to osoba analityczna z umiejętnością łaczenia faktów i wyciagania wniosków, cechująca się dynamizmem w działaniu, wysokim poziomem energii życiowej, motywacją i wytrwałością w dążeniu do wyznaczonych celów. Szukamy osób otwartych na naukę i wiedzę.

  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy.

Oferujemy:

 Nasz Klient oferuje pracę:

  • w rozwojowym i stabilnym środowisku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • szkolenia i dofinansowanie

  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!