Praca »

Lekarz weterynarii

Nr referencyjny: 4307173

Ważna przez:

Lokalizacja: Łódź, łódzkie

Stanowisko: Lekarz weterynarii

Oferent: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz:
• Współpracował z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej
• Pomagał i doradzał rolnikom na temat prowadzenia hodowli i żywienia zwierząt
• Utrzymywał regularny kontakt z gospodarstwami rodzinnymi na podległym terenie
• Wykonywał prace weterynaryjne zależnie od aktualnych potrzeb

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy:
Dyplomu lekarza weterynarii (Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!)
• Wiedzy i znajomości branży weterynaryjnej
• Gotowości do podróży na podległym terenie, więc niezbędne będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
• Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz organizacyjnych

Oferujemy:

Co otrzymasz w zamian:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy (premie miesięczne, kwartalne)
• Cykl intensywnych szkoleń wdrażających i rozwojowych
• Wymarzone warunki i szansę na postawienie pierwszych kroków w branży weterynaryjnej
• Niezbędne narzędzia pracy (służbowy telefon, samochód i laptop), również do użytku prywatnego

Oferta dotyczy pracy stałej