Praca » Lekarz weterynarii

Lekarz Weterynarii

Nr referencyjny: 1932053

Ważna przez:

Lokalizacja: Płock, mazowieckie

Stanowisko: Lekarz Weterynarii

Oferent: SUEZ Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Badanie stanu zdrowia zwierząt i wydawanie stosownych zaświadczeń o stanie zdrowia zwierząt.

  • Rozpoznawanie, zapobieganie i leczenie chorób zwierząt.

  • Wykonywanie zabiegów chirurgicznych, w tym sterylizacji i kastracji.

  • Udzielanie porad i konsultacji.

  • Wydawanie opinii i orzeczeń lekarsko-weterynaryjnych.

  • Prowadzenie dokumentacji weterynaryjnej, a w szczególności książki kontroli Gabinetu, książki leczenia zwierząt; sprawozdań, wyników badań, orzeczeń i zaświadczeń lekarsko – weterynaryjnych.

  • Nadzór nad warunkami bytowymi i zoohigienicznymi zwierząt przebywających w Schronisku.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego weterynaryjnego (prawo wykonywania zawodu);

  • Doświadczenia w pracy z małymi zwierzętami (psy, koty);

  • Znajomości przepisów ustaw oraz aktów wykonawczych związanych z prowadzeniem gabinetu weterynaryjnego oraz przepisów związanych z wymaganiami weterynaryjnymi dla prowadzenia schronisk dla zwierząt;

  • Umiejętności diagnostyki zwierząt oraz praktyka w przeprowadzaniu sterylizacji i kastracji psów i kotów;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Umiejętności planowania, sprawnej organizacji pracy i podejmowania decyzji;

  • Rzetelności i dokładności.

Oferujemy:

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: