Praca » Lekarz weterynarii

Lekarz Weterynarii

Nr referencyjny: 1334115

Ważna przez:

Lokalizacja: Mława, mazowieckie

Stanowisko: Lekarz Weterynarii

Oferent: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej na terenie Mławy i Działdowa

  • Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z rolnikami kontraktowymi

  • Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe

  • Prace weterynaryjne

Wymagania:

Wymagania:

  • Dyplom lekarza weterynarii (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy)

  • Wiedza i znajomość branży weterynaryjnej

  • Gotowość do podróży na podległym terenie

  • Otwartość na nową wiedzę i nastawienie na ciągły rozwój

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Cykl intensywnych szkoleń wdrażających w stanowisko

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilność zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy (premie miesięczne, kwartalne)

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, samochód służbowy).