Praca » Lekarz weterynarii

Lekarz Weterynarii / Technik Weterynarii

Nr referencyjny: 3454274

Lokalizacja: Augustów, Białowieża, Białystok, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Grajewo, Hajnówka, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Zambrów, Łapy, Łomża, Ostrów Północny, Kolno, podlaskie

Stanowisko: Lekarz Weterynarii / Technik Weterynarii

Oferent: HR Support

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • świadczenie usług lekarsko-weterynaryjnych w terenie

  • profilaktyka chorób zakaźnych, inseminacje, prowadzenie kontroli rozrodu stada

  • pomoc przy zabiegach chirurgicznych

  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (lekarz weterynarii, prawo wykonywanie zawodu) lub średnie (technik weterynarii)

  • minimum dwu letni staż pracy z dużymi zwierzętami (bydło)

  • podstawowa znajomość leków

  • znajomość jednostek chorobowych

  • mile widziana znajomość obsługi programu Klinika XP

Oferujemy:

PRACODAWCA OFERUJE:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny

  • samodzielne stanowisko pracy

  • możliwość nauki i udział w szkoleniach

  • mieszkanie i samochód służbowy

  • niezbędne narzędzia do pracy